Dzięki nawigacjom zawsze trafisz do celu, bez rozkładania nieporęcznych map czy ciężkich atlasów. Zawsze będziesz wiedział gdzie jesteś - w środku lasu czy tez w miejskiej dżungli: wystarczy że włączysz urządzenie a ono samo odnajdzie Twoją pozycję. Sprawdź która nawigacja jest dla Ciebie najlepsza!

TOMTOM XL REGIONAL (1EG0.030.02)

TOMTOM XL REGIONAL (1EG0.030.02)

od 212,32 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Podążając za priorytetową prostotą użytkowania – szczególnie w zakresie oprogramowania, map oraz instalacji – TomTom stworzył na potrzeby TomTom XL zupełnie nowatorskie rozwiązanie mocujące. Nowy uchwyt – nazwany EasyPort™ – nie musi być odłączany od urządzenia, pozwalając na złożenie go do niemal całkowicie płaskiej pozycji. Cała jednostka wraz z uchwytem jest wystarczająco mała aby zmieścić się do kieszeni koszuli, torebki czy kieszeni, gdy tylko kierowca opuszcza samochód.

Dodatkowo TomTom XL jest teraz wyposażony w całkowicie nowy system audio zapewniając wyraźne instrukcje głosowe w każdych warunkach – przy grającym radiu, zewnętrznym hałasie związanym z ruchem drogowym, czy samochodzie pełnym podekscytowanych dzieci.

TomTom XL posiada unikalną technologię Map Share™ oraz gwarancję najnowszych map.

Uchwyt EasyPort™

Zaprojektowany przez firmę TomTom uchwyt EasyPort™ o unikalnej, elastycznej stylistyce pozwala użytkownikowi bezpiecznie umieścić ich urządzenie TomTom w wybranym miejscu na przedniej szybie wykorzystując mocny, mechaniczny system mocujący. Podczas opuszczania pojazdu, użytkownik może szybko i w prosty sposób zdjąć nawigację, wykonując jeden obrót. Sprytnie zaprojektowany system pozwala kierowcy złożyć uchwyt chowając go w urządzeniu TomTom i zabrać cały zestaw nie martwiąc się o przechowywanie uchwytu oddzielnie. Biorąc pod uwagę mały rozmiar urządzenia wraz z uchwytem, problem łatwego znalezienia bezpiecznego miejsca w torebce czy kieszeni został całkowicie rozwiązany. Dodatkowo, w ofercie firmy TomTom znajdują się dwa futerały do przechowywania urządzenia i uchwytu jako jednej, eleganckiej paczki.

Bezpieczeństwo to priorytet

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem podczas prac rozwojowych nad wszystkimi produktami TomTom. Nowy TomTom XL został wyposażony w kompletny zestaw funkcji dotyczących bezpieczeństwa, aby kierowcy mieli bezpośredni dostęp do pomocy drogowej, gdziekolwiek się znajdują. Rozbudowane menu ‘Help Me!’ zawiera informacje takie, jak numery alarmowe, serwisowe, drogę do najbliższego szpitala, porady dotyczące napraw samochodowych oraz pierwszej pomocy. Zaawansowane ustawienia dotyczące bezpieczeństwa pozwalają indywidualnie konfigurować powiadomienia o ograniczeniach prędkości, zaplanowanych przerwach i dostępności do menu.

4,3-calowy, panoramiczny ekran XL

Zobacz więcej i podróżuj bez problemów dzięki szerokiemu ekranowi Ekran dotykowy ułatwia nawigację, sprawiając, że użytkowanie urządzenia staje się czystą przyjemnością.

Urządzenie nawigacyjne nie może być łatwiejsze w użytku - wystarczy je podłączyć i dotknąć ekranu. Dotrzesz na miejsce w mgnieniu oka dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika.

Technologia TomTom Map Share™

Wprowadzaj poprawki na swojej mapie i korzystaj z tysięcy poprawek wprowadzanych przez użytkowników urządzeń TomTom każdego dnia - bez opłat.

Odbiornik informacji o ruchu drogowym (TMC) jako opcja

Wystarczy podłączyć odbiornik (opcjonalny), a po odebraniu najnowszych informacji urządzenie ponownie obliczy czas podróży i zaproponuje alternatywne trasy, jeżeli będą one korzystniejsze.

Oprogramowanie TomTom

To wszystko, czego trzeba, aby aktualizować urządzenie TomTom - pobieraj nowe oprogramowanie, mapy i bezpłatne treści udostępnione przez innych użytkowników TomTom oraz subskrybuj usługi.

Menu Pomocy!

Informacje o lokalnych służbach ratowniczych w zasięgu ręki. Od szpitali po pomoc drogową - informacje te są przydatne w każdym miejscu.

Głośne i wyraźne instrukcje głosowe

Duży głośnik zapewnia najlepszą jakość dźwięku, bez zniekształceń, dzięki czemu instrukcje są głośne i wyraźne.

Mapy fabrycznie ładowane

Najnowsze mapy Twojego regionu ze szczegółami dotyczącymi adresów i numerów domów plus Ulubione Miejsca (w tym informacje o stacjach benzynowych).

Gwarancja aktualności map

Urządzenie posiada nasze najlepsze mapy, a dzięki gwarancji aktualności map są one zawsze aktualne. Jeżeli zostanie wydana nowa wersja mapy do urządzenia w ciągu 30 dni od zakupu, można ją pobrać bezpłatnie za pomocą programu TomTom HOME.

Użyteczne miejsca

Na fabrycznie zainstalowanych mapach zaznaczono Użyteczne miejsca, od stacji benzynowych po hotele, dzięki czemu zawsze możesz znaleźć to, czego potrzebujesz. Za pomocą programu TomTom HOME można pobrać dodatkowe UM-y.

Oprogramowanie QuickGPSfix™

Oprogramowanie QuickGPSfix™ skraca czas potrzeby do ustalenia pozycji GPS, dzięki czemu można szybciej rozpocząć podróż.

Szybkie (ponowne) obliczanie trasy

Natychmiastowe przeliczenie w razie zjechania z zaplanowanej trasy.

Korzyści z TT XL REG / CEE 13:


  • 4,3-calowy, wysokiej jakości ekran dotykowy

Przeciwnicy

TomTom XL Regional (1EG0.030.02)

TomTom XL Regional (1EG0.030.02)

Rekomendacje

Opinie

  1. Polceam gorąco. Dobry stosunek jakości do ceny. W tej cenie najlepsza.

    Opinie napisał(a) paweł dnia


comments powered by Disqus