Dzięki nawigacjom zawsze trafisz do celu, bez rozkładania nieporęcznych map czy ciężkich atlasów. Zawsze będziesz wiedział gdzie jesteś - w środku lasu czy tez w miejskiej dżungli: wystarczy że włączysz urządzenie a ono samo odnajdzie Twoją pozycję. Sprawdź która nawigacja jest dla Ciebie najlepsza!

Navroad Movio 3 + AutoMapa Polska czy NavRoad NR460BT

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Navroad Movio 3 + AutoMapa Polska
NavRoad NR460BT
Remis

Cechy

Navroad
Navroad Movio 3 + AutoMapa Polska
czy
NavRoad
NavRoad NR460BT

Opinie

Brak opinii

Navroad Movio 3 + AutoMapa Polska

100% poleca ten produkt

NavRoad NR460BT
  1. Jestem zadowolony z zakupu Navroad NR460BT z AutoMapa. Licencja na 12 miesięcy. Prosta aktualizacja przez internet. Przydaje się GPS w dzisiejszych czasach. Dobrze prowadzi do celu tylko trzeba ustawić w menu kilka szczegółów.

    Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  2. Porównuję z mio moov 200 i 500, blow 35vII, nokia 500, besker z203. Zdecydowanie najlepszy sprzęt z wymienionych, z Automapą EU pracuje idealnie, otwarty Windows, bluetooth, zgrabna i solidna obudowa bardzo cienka - łatwo schować nawet w kieszeni. Mam ją od niedawna więc zobaczymy jak będzie z awaryjnością, ale w razie czego jest 2 lata gwarancji DTD a nie jakieś żarty jak w mio.

    Opinie napisał(a) b...e dnia

  3. Najlepszy wybór dla tych co nie chcą tak jak ja przepłacać a mieć markowe porządne urządzenie. Navrody sa do automapy wrecz stworzone i to juz moj drugi model po NR360 który działa z tym oprogramowaniem bez zarzutu, a widzialem juz niejedno "cacko" ktore prowadzi w las. Jak nie chcesz miec takich przygod to kup ten zestaw, szczerze polecam

    Opinie napisał(a) e...b dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki