Dzięki nawigacjom zawsze trafisz do celu, bez rozkładania nieporęcznych map czy ciężkich atlasów. Zawsze będziesz wiedział gdzie jesteś - w środku lasu czy tez w miejskiej dżungli: wystarczy że włączysz urządzenie a ono samo odnajdzie Twoją pozycję. Sprawdź która nawigacja jest dla Ciebie najlepsza!

MODECOM FREEWAY SX

MODECOM FREEWAY SX

od 349,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Zobacz inne: Modecom

Modecom FreeWAY SX + AutoMapa Europa

Firma MODECOM prezentuje system nawigacji GPS model FreeWAY SX. MODECOM FreeWAY SX to urządzenie, które powstało z myślą o kierowcach szukających szybkiej, precyzyjnej oraz łatwej w obsłudze nawigacji samochodowej. Wyróżnia się przekątną 5" z rozdzielczością 480 x 272 pixeli. Została wyposażona w 4GB pamięci flash oraz slot na karty MicroSD/micro SDHC, dzięki czemu można swobodnie zwiększyć jej możliwości. W zestawie praktyczny rysik, który ułatwia sterowanie funkcjami dotykowymi.

Doskonałe parametry techniczne
Sercem urządzenia jest niezwykle wydajny procesor MSTAR taktujący z częstotliwością 500MHz. Wysoka częstotliwość taktowania oraz nowoczesna architektura procesora zapewniają błyskawiczne wyznaczanie trasy przy jednoczesnym wsparciu funkcji multimedialnych
Dodatkowo zastosowana w urządzeniu wysokiej jakość pamięć operacyjna DDR o pojemności 128 MB, zapewnia szybką oraz płynną pracę urządzenia.

Nie tylko nawigacja
Nawigacja MODECOM FreeWAY SX oprócz sprawnego nawigowania do celu może pełnić również funkcję odtwarzacza multimedialnego. Dzięki zastosowanej w urządzeniu pamięci magazynowej Flash o pojemności 4 GB użytkownik może wgrać do urządzenia pliki z ulubioną muzyką, filmami lub zdjęciami. Funkcja ta zapewnia doskonałą rozrywkę kierowcy oraz pasażerom np. podczas przerwy w podróży.
Dzięki specjalnemu oprogramowaniu do czytania książek elektronicznych, użytkownik może przeglądać za pomocą urządzenia dokumenty lub po prostu cieszyć się z lektury swojej ulubionej książki.

Nawigacja z mapą AutoMapa Europa

Główne zalety programu AutoMapa:

Inteligentne wyznaczanie trasy i dokładne punktowanie adresów


AutoMapa błyskawicznie znajduje najszybszą lub najkrótszą drogę. Uwzględnia przy tym zakazy skrętów oraz kierunkowości ulic w dużych miastach. Im krótsza trasa tym mniej czasu potrzeba na jej znalezienie. Znalezienie trasy ze Szczecina w Bieszczady trwa ok. 10s. Na wyznaczenie trasy w obrębie jednego miasta wystarczy ułamek sekundy. AutoMapa podaje długość wyznaczonej trasy, a także czas dotarcia do celu.

Automatyczna modyfikacja trasy

Gdy tylko zboczysz z trasy AutoMapa bez Twojego udziału automatycznie wyznaczy nową trasę! Dzięki temu nigdy się nie zgubisz. Zagapiłeś się, jest remont, korek? Z AutoMapą nie ma problemu!

Komunikaty głosowe

Uważasz, że patrzenie na mapę i prowadzenie samochodu jest niebezpieczne? My też! Dlatego AutoMapa mówi! Przed każdą zmianą kierunku ruchu pojazdu informuje z wyprzedzeniem o odległości i rodzaju manewru. Co więcej - możesz wybrać jakim głosem i w jakim języku mówi!

Płynnie zmienna skala i trójwymiarowa wizualizacja budynków


Wydawać się może, że ekran urządzeń przenośnych jest zbyt mały aby posługiwać się czymś tak wielkim jak plan miasta czy mapa całego kraju. Nic bardziej mylnego. Płynna zmiana skali (przy pomocy suwaka), pozwala przyjrzeć się zarówno szczegółom jak i sprawdzić gdzie dany punkt znajduje się na tle większego fragmentu czy wręcz całego miasta/kraju.

Mapa na noc i kilka na dzień

Zmiana kolorów to nie tylko kwestia gustu! Specjalnie opracowany tryb nocny ma zapobiegać zjawisku olśnienia o które nie trudno prowadząc samochód w ciemności - okazuje się w tych warunkach nasze urządzenie świeci niczym mocna żarówka. Na dzień także istnieje kilka zestawów kolorystycznych, które można dopasować z uwagi na własne upodobania jak i do warunków pogodowych np. silnego nasłonecznienia.

Punkty Użyteczności Publicznej (POI)

Poprzez portal społecznościowy Miplo.pl zbierane są informacje na temat przydatnych punktów na mapie: fotoradarów, stacji bezonowych, hoteli, restauracji, szczególnie niebezpiecznych punktów itp.

Najważniejsze cechy:


 • wydajne parametry: procesor MSTAR 500MHz, 128MB RAM

 • pamięć flash:4GB

 • czytnik kart: microSD/micro SDHC

 • złącza: 3.5mm jack, mini USB

 • wbudowany głośnik

 • obsługa plików audio: MP3/WMA9/WAV

 • obsługa plików wideo: WMV,AVI,ASF,MOV,MPG,3GP,FLV,MP4


W pudełku:


 • Nawigacja MODEOCOM FreeWAY SX

 • Mocowanie do szyby samochodu

 • Ładowarka samochodowa

 • Przewód USB

 • Instrukcja wielojęzyczna

 • Rysik (w uchwycie samochodowym)

Przeciwnicy

MODECOM FreeWAY SX

MODECOM FreeWAY SX

Rekomendacje

Opinie

 1. Super Wszystko na najwyższym poziomie

  Opinie napisał(a) dnia

 2. idealny do samochodów ciężarowych (ekran 7-calowy), stabilny, ale niesymetryczny uchwyt - tutaj mały minusik: nawigację trzeba przesunąć nieco w prawo, kwestia przyzwyczajenia. szybko łapie tzw. fixa, zaletą jest szybki procesor (@ 800 MHz do tego 256 MB RAM) wsparty 8 GB pamięci wewnętrznej oraz obsługa kart 32 GB - spokojnie zmieści się "wszystko"; drugim minusem jest niezbyt elegancki plastik, z którego wykonano obudowę, ale to nie ma wpływu na funkcjonalność; wielką zaletą jest czuły "dotyk", sx'a naprawdę można obsługiwać jedynie za pomocą palców, których ślady nie są widoczne na półmatowym ekranie. aha, jeszcze jedno: rewelacyjna cena w stosunku do podobnych nawigacji! :-)

  Opinie napisał(a) marek_39 dnia

 3. Porażka, 2 zakupione nawigacje - obydwie się zawieszają, jedyna szansa na odblokowanie reset, albo power off. Zdecydowanie nie polecam jak wrócą kierowcy odsyłam w rękojmi. Wszystko było by dobrze gdyby tylko działała - bo parametry techniczne najlepsze w klasie.

  Opinie napisał(a) Były uzytkownik 2 sztuk tego czegoś. dnia

  Zalety
  duży ekran
  ekran
  łatwość obsługi
  szybkość działania
  Wady
  gubi sygnał gps
  zawiesza się

comments powered by Disqus