Dzięki nawigacjom zawsze trafisz do celu, bez rozkładania nieporęcznych map czy ciężkich atlasów. Zawsze będziesz wiedział gdzie jesteś - w środku lasu czy tez w miejskiej dżungli: wystarczy że włączysz urządzenie a ono samo odnajdzie Twoją pozycję. Sprawdź która nawigacja jest dla Ciebie najlepsza!

MIO SPIRIT 485 TMC POLSKA

MIO SPIRIT 485 TMC POLSKA

od 248,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Nawigacja Mio Spirit 485 oferuje ponadprzeciętne standardy planowania tras. Zaawansowane technologie planowania tras, takie jak SmartRoutes™ i LearnMe Pro™, umożliwiają wybranie najlepszej trasy, a funkcja Asystent parkowania ułatwia odnajdywanie parkingów. Pod względem najważniejszych funkcji nawigacja Spirit 485 spełnia wszystkie potrzeby kierowcy.

Dzięki systemowi TMC i przesyłanym na żywo informacjom o natężeniu ruchu drogowego unikniesz korków i innych zdarzeń drogowych utrudniających jazdę. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Dwa lata bezpłatnej aktualizacji map
Wszystkie mapy w Mio Spirit 485 możesz aktualizować bezpłatnie przez dwa lata.

Unikanie korków drogowych dzięki TMC
Odbiornik Traffic Message Channel (TMC) otrzymuje informacje o robotach drogowych, wypadkach i korkach. Jeśli na Twojej trasie znajduje się jakaś przeszkoda, twój Mio Spirit 485 wytyczy nową drogę.

Ekran Panoramiczny 4,3"
Wyraźny, panoramiczny i antyodblaskowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala zapewnia komfort nawigacji nawet w trudnych warunkach. Dodatkowo przełącza inteligentnie widok dzień / noc w zależności od pory dnia.

LearnMe Pro™
Rozszerzona Funkcja LearnMe Pro™ monitoruje styl jazdy kierowcy, zapoznaje się z nim i proponuje trasy dostosowane do jego preferencji.

Asystent Parkowania
Funkcja „Asystent Parkowania” automatycznie wyświetla listę dostępnych miejsc parkingowych, gdy pojazd znajduje się 1 km od celu. Kierowca nie musi już szukać najbliższego parkingu.

Tryb pieszy
Z Mio nie tylko w samochodzie. Znalazłeś się w fajnym mieście? Zrób sobie pieszą wycieczkę korzystając ze specjalnych funkcji dla podróży na piechotę.

Asystent pasa ruchu
Urządzenie w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu.

Łatwy w użyciu
Mio Spirit 485 sprawia, że nawigowanie jest proste jak nigdy dotąd! Czytelne I poręczne QuickStart™ menu pozwoli na bezbłędne nawigowanie.

Szukaj łatwo jak w Internecie!
Wyszukuj użyteczne miejsca (POI) tak łatwo jak w internecie! Wpisz dowolny ciąg znaków - Mio przeszuka nazwy i opisy wszystkich POI oraz adresy w swojej pamięci.

Klawiatura QuickSpell™
Klawiatura podpowiada właściwe słowa podczas wpisywania POI/adresów. Ta inteligentna funkcja ograniczy ilość pomyłek i zaoszczędzi czas podczas rozpoczynania nowej podróży.

Wypożyczalnia map
Podczas krótkiej wycieczki do nieznanego kraju warto mieć ze sobą nawigację. Dzięki funkcji wypożyczania mapę można wypożyczyć na 3, 7 lub 30 dni, oszczędzając w ten sposób ponad 80% ceny jej zakupu. Oprócz Europy w wypożyczalni dostępne są również mapy USA, Kanady i Australii.

Ostrzeżenia przed fotoradarami
Nie płać mandatów! Mio ostrzeże Cię przed każdym fotoradarem.

Możliwość odblokowania WindowsCE w nawigacji poprzez kartę pamięci - bez utraty gwarancji!

Specyfikacja:

 • Wyświetlacz 4.3" LCD - TFT
 • Rozdzielczość wyświetlacza: 480 x 272 px
 • Waga: 148.4g
 • Procesor Samsung 6443 - 400 MHz
 • Pamięć RAM: 128MB DDR
 • Pamięć ROM: 2 GB
 • Zasilanie: Bateria Litowo - Jonowa 720 mAh
 • Czytnik kart pamięci: microSD
 • Port USB: tak
 • Obsługa TMC: Tak

W ZESTAWIE:
 • Nawigacja Mio Spirit 485
 • Ładowarka samochodowa
 • Uchwyt samochodowy

Przeciwnicy

Mio Spirit 485 TMC Polska

Mio Spirit 485 TMC Polska

Rekomendacje

Opinie

 1. ogólnie nie polecam słaby ekran w mocnym słońcu niewyraźnie widać

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  łatwość obsługi
  szybkość działania
  Wady
  ekran
 2. Świetny produkt, zgodny z oczekiwaniami. Duży wyświetlacz, bardzo czytelny. W sumie nie wiem co jeszcze napisać, ma być 100 znaków to jest

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. bardzo dobra nawigacja, funkcjonalna, dużo danych na monitorze, bardzo czytelna, oprócz głosu jest napis na ekranie co jest bardzo przydatne

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia


comments powered by Disqus