Dzięki nawigacjom zawsze trafisz do celu, bez rozkładania nieporęcznych map czy ciężkich atlasów. Zawsze będziesz wiedział gdzie jesteś - w środku lasu czy tez w miejskiej dżungli: wystarczy że włączysz urządzenie a ono samo odnajdzie Twoją pozycję. Sprawdź która nawigacja jest dla Ciebie najlepsza!

Garmin NUVI 52LM EU (020-00033-37) czy NaviGOn 7210

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Garmin NUVI 52LM EU (020-00033-37)
NaviGOn 7210
Remis

Cechy

Garmin
Garmin NUVI 52LM EU (020-00033-37)
czy
NaviGOn
NaviGOn 7210

Opinie

100% poleca ten produkt

Garmin NUVI 52LM EU (020-00033-37)
 1. Samo urzadzenie jest ok. Czuły na dotyk ekran, czytelne ikony, głośnik w porządku, prosta obsługa. Nie jest demonem szybkości jeżeli chodzi o połączenie z satelitą, w mieszkaniu nie nawiąza łpołączenia, na parkingu między drzewami i budynkami "zaskoczył" po pewnym czasie ale nie na pełny zasięg. Było ok. po wyjechaniu na wolna przestrzeń. W czasie testów w trasie zgubił sygnał w czasie przejazdu przez zagajnik, nawet nie las. Trasę przelicza szybko ale wydaje mi się, że nie szybciej niż MapaMap. Komunikaty głosowe z syntezatora Agata-ujdą, a że nie odmienia koncówków....no to Agata tylko. Natomiast szata graficzna to porażka. Gdyby mój pradziad miał nawigację to pewnie wyświetlane obrazki wyglądałby jak te w 52LM. Drogi to kreseczki- te nawigowane-różowe, pozostałe to ciemne niteczki. Wszystko to na białym tle. Nie ma widoków terenów leśnych, zbiorników wodnych- wszystko to mdłe i nijakie. Aby wyświetlić asystenta pasa ruchu trzeba sobie przycisnąć kwadracik na ekranie w czasie jazdy, bo samoczynnie nie pokazuje???!!!!! Wyświetlany jest piktogram z ograniczeniem szybkości ale juz jej przekroczenie wyświetlane jest tylko jako czerwone cyferki na ekranie. I tu znowu trzeba odrywać wzrok od drogi albo mić navi przed nosem. Fotoradary, które można wgrać bezpłatnie są nieaktualne, a zatem często niepotrzebny alarm lub zaskoczenie. Pokazuje piktogram przejazdu kolejowego ale przebiegu linii kolejowej już nie?! Można wgrać tylko jeden punkt pośredni na trasie i to w czasie jazdy ???!!!! Generalnie sprzęt jak dla ubogich krewnych, bardzo słaby graficznie, niewygodny w użytkowaniu z płatnymi fotoradarami. Po Garminie spodziewałem się sprzętu bliżej cywilizacji.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Polecam

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. Super produkt jak na tę cenę.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  ekran
  łatwość obsługi
  szybkość działania

100% poleca ten produkt

NaviGOn 7210
 1. 900 złotych wyrzucone w błoto. W Polsce potrafi przeciągnąć przez pole twierdząc, że jedziemy właśnie drogą krajową. Mało opcji ustalania trasy - Garmin jest o niebo lepszy. Bateria trzyma mniej niż trzy godziny, przy tym czas ładowania jest absurdalnie długi. Urządzenie wiesza się namiętnie przy każdej okazji. Aktualizacja mapy za cenę promocyjną to ściema - na mapach Wielkiej Brytanii i Irlandii są ronda, które w rzeczywistości nie istnieją od trzech lat. Kontakt telefoniczny z działem obsługi czy serwisu jest praktycznie niemożliwy. Na e-maile nikt nie raczy odpisywać. Uchwyt wymyślili gastarbaiterzy z Mołdawii, nawigację wypina się przy użyciu obu rąk. Przy maksymalnej głośności głośnik brzęczy jak w starym Kasprzaku. I jeszcze jdna uwaga - Euro RTV AGD ma ostatnio dobre ceny, ale obsługa pozostaje na poziomie GS-u z lat 80.

  Opinie napisał(a) f...a dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki