Dzięki nawigacjom zawsze trafisz do celu, bez rozkładania nieporęcznych map czy ciężkich atlasów. Zawsze będziesz wiedział gdzie jesteś - w środku lasu czy tez w miejskiej dżungli: wystarczy że włączysz urządzenie a ono samo odnajdzie Twoją pozycję. Sprawdź która nawigacja jest dla Ciebie najlepsza!

Przeciwnicy

Blaupunkt Travelpilot 700

Blaupunkt Travelpilot 700

Rekomendacje

Opinie

  1. W porządku

    Opinie napisał(a) Marek dnia

  2. Patrząc na opinie poniżej wydaje mi się, że panowie są użytkownikami Manty a nie tego cacka... Sprzęt oczywiście nie dla każdego, cena odstrasza, ale za to otrzymujemy nawigację naprawdę z górnej półki. Jeżdżę sporo po Polsce i na autostradach spisuje się bardzo dobrze. W mniejszych mieścinach zawiodła mnie raz, ale na szczęście bardzo szybko wytyczała nową trasę. Funkcja czytania znaków i ostrzeganie o radarach spisują się dosyć dobrze. Będąc w strefach bezpłatnego neta możemy przeglądać strony www/wysyłać maila itp. Na zachodzie Polski świetnie sprawdzał się odbiornik DVB-T (naziemna telewizja cyfrowa). Oczywiście muszę wspomnieć o bluetooth'ie, który jako zestaw głośnomówiący sprawował się bezproblemowo. Możemy również odczytywać wiadomości sms. Sprzęt ma masę funkcji których nie sposób opisać, ale i tak najważniejsze są mapy i szybkość działania urządzenia i tu firma blaupunkt sie postarała.

    Opinie napisał(a) 4...8 dnia

  3. Kupiłem ją 2 misiące temu, beznadzieja mapa POlski to porażka za granicą sprawdzałem tylko NIEMCY i chodzi tak sobie. Zawiodłem się na tym badziewiu.Moja stara nawigacja którą mam od 2005 tj. nawigacja GERMIN C330 z aktualnąmapąpracuje o niebo lepiej nie polecam szkoda kasy. Za 500to byłaby jeszcze warta ale nie ponad 2000.

    Opinie napisał(a) 9...3 dnia


comments powered by Disqus